Kurumsal

Kurumsal
13 Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

AYKA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ LTD ŞTİ, yaklaşık 13 senedir aktif olarak sahada rol almış, edinilen tecrübelerle, kendine güvenen A Sınıfı İş Güvenliği uzmanları tarafından kurulmuştur.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinde, mevzuat şartlarının sağlanarak “sıfır kaza” sloganını kendine ilke edinerek iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yerleştirmek amacını gütmekte ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmetlerini vermektir.

 

Şirketlere ve çalışanlarına, topluma ve gelecek nesillere faydalı olabilmek için iş hayatında çalışmakta olan insanların iş yerlerinde güvenliğini muhafaza etmek, teknolojik yenilikleri de her zaman göz önünde bulundurarak çalışanların sağlığını ve verimliliğini korumak, onları geliştirmek ve faydalı hizmetlerimizi geliştirmektir.

 

Hizmet verdiğimiz iş yerlerini sahiplenerek iş sağlığı ve güvenliği sistemleri kurmak, bunu yaparken de örnek modeller oluşturarak hizmet veremediğimiz iş yerleri için de model  teşkil edebilmektir.